Hore
Do Boost konferencie zostáva

O čom je konferencia

Ako umelú inteligenciu zamestnať vo svoj prospech

Téma umelej inteligencie hýbe svetom. Vďaka projektom ako Midjourney alebo ChatGPT si aj bežný človek môže kdekoľvek na svete vyskúšať, kam sme sa vo vývoji dostali. S tým sú samozrejme spojené aj mnohé obavy, ktoré boli doteraz len dobrou témou sci-fi kníh, filmov či hier. Marketéri sú však tá časť ľudstva, ktorá s príchodom AI zažívá príjemnú nervozitu v žalúdku, pretože vidí tie možnosti, ktoré sa nám otvárajú. Ako ich čo najlepšie využiť aj v našich podmienkach sa dozviete od našich rečníkov. 

Speakri

 • Štefan
  Jacák

  CEO | YNK media

  Verím, že komunikácia je základ všetkého. Zručnosti z tejto oblasti som rád využíval v škole a neskôr aj ako predajca. No nikdy to pre mňa nebolo len o rozprávaní. Vždy som ľudí aj rád počúval - o ich radostiach, problémoch aj úspechoch. Postupom času som zisťoval, ako ma teší, keď dokážem niekomu poradiť. Ten pocit zažívam aj dnes ako spolumajiteľ a CEO v marketingovej agentúre YNK media, kde s tímom pomáhame klientom posúvať ich biznis dopredu.

 • Juraj
  Sasko

  Partner Visibility

  S online marketingom som začal na Coventry University v UK. V roku 2009 som založil agentúru Visibility, z ktorej sa postupne stala full servis digitálna agentúra s viac ako 70 ľuďmi v dvoch krajinách. Visibility je zakladajúcim členom ADMA, kde som pôsobil na pozícii Podpredsedu správnej rady. Okrem toho som pôsobil ako externý lektor Google na Slovensku a v ČR, bol som prezidentom organizácie JCI pre Slovensko aj členom združenia Mladých podnikateľov SR. Aktívne sa zúčastňujem na vzdelávacích podujatiach, konferenciách a píšem do odborných časopisov na rôzne témy z oblasti marketingu.

 • Patrik
  Serbin

  Co - Founder | Scena.ai

  Patrik sa venuje digitálnemu marketingu a využívaniu AI v komunikácii. Je spolutvorcom nástroja scena.ai pre tvorbu interaktívnych a AI videí.

 • Vojtěch
  Foukal

  Managing Partner | Visibility Digital CZ

  Stratég, ajťák a zakladatel jedné z největších digitálních agentur – Visibility Digital, neustále hledá vyváženost mezi výkonem, inovacemi a udržitelností v podnikání. Také zachránil a prodal krachující Peníze.cz, spoluzaložil DOT Glasses a do české reklamy přinesl Augmented Realitu. Experimenty s AI v posledních dvou letech implementuje do denního chodu agentury a přednáší o AI v kontextu historie, pragmatického užití a právně společenských dopadů.

 • Viktor
  Zeman

  CEO | Quality Unit

  Nemam zázračnú vešteckú guľu, neviem robit marketingové triky, neviem zvýšiť predaje o 100%. Mám však rád praktické, jednoduché a priamočiaré veci v skale, ktore zlepšia výsledok o 1%.

 • Peter
  Strcula

  Founder | Blue Max

  - 22 rokov v predaji a top manažmente - 11 rokov profesionálny školiteľ - 12 krajín osobných školení - 20.000+ preškolených ľudí - 200+ mil. Eur zarobených klientom

Program

17:00 - 17:30

Juraj Sasko

Visibility

Využitie AI pre Sales

Praktické využitie umelej inteligencie v obchode. Prehľad nástrojov a tipy, ako využiť možnosti AI pri obchodnom procese.

17:30 - 18:00

Štefan Jacák

YNK media

EmAIl marketing

Ako vďaka AI posielať správny obsah správnemu príjemcovi v správnom čase? Ako ju využiť v e-mail marketingu pre B2C a B2B? Aké sú trendy? Dozviete sa.

18:00 - 18:30

Vojtěch Foukal

Visibility CZ

Jak AI zefektivňuje práci marketéra již dnes

Na chvíli nám AI spíše čas ubrala. Studovali jsme co umí, hráli si s ChatGPT a Midjourney. Ale jak vypadá praktické nasazení AI v denním chodu marketingového oddělení, či agentury? Praktické příklady místo teorie.

18:30 - 19:00

Snack Break

19:00 - 19:30

Patrik Serbin

Scena.ai

Ako využiť AI interaktívne video v marketingu

19:30 - 20:00

Viktor Zeman

Quality Unit

Praktické ukážky a skúsenosti s AI + dopad na SEO

Praktické ukážky ako tažké/ľahké je vytvárať zmysluplný obsah v praxi pomocou AI a ako spravujeme desattisíce stránok vo WordPresse.

20:00 - 20:30

Peter Strcula

Blue Max

Vzťah medzi človekom a umelou inteligenciou

Dozviete sa, čo ľuďom bráni v používaní umelej inteligencie a chatbotov. Budete vedieť vytvoriť AI, ktorú si ľudia zamilujú a prejdeme si aj konkrétny príklad z praxe.

20:30 - 23:00

Networking

Lístky

Early Bird

29 EUR
Do 21.5.2023

Normal

Od 22.5.2023

Predošlé eventy

Partneri konferencie

Visibility - logoAsociácia digitálnych marketingových agentúr - logo

Chcete sa dozvedieť viac? Nechajte nám svoje kontaktné údaje a my vám pošleme všetky novinky o pripravovaných konferenciách.

Chcem všetky novinky

V prípade dodatočných otázok nám napíšte na info@b2bboost.sk

V prípade noviniek sledujte
Facebook a Instagram