Hore

O čom je konferencia

Ako umelú inteligenciu zamestnať vo svoj prospech

Téma umelej inteligencie hýbe svetom. Vďaka projektom ako Midjourney alebo ChatGPT si aj bežný človek môže kdekoľvek na svete vyskúšať, kam sme sa vo vývoji dostali. S tým sú samozrejme spojené aj mnohé obavy, ktoré boli doteraz len dobrou témou sci-fi kníh, filmov či hier. Marketéri sú však tá časť ľudstva, ktorá s príchodom AI zažívá príjemnú nervozitu v žalúdku, pretože vidí tie možnosti, ktoré sa nám otvárajú. Ako ich čo najlepšie využiť aj v našich podmienkach sa dozviete od našich rečníkov. 

Program

17:00 - 17:30

Juraj Sasko

Visibility

Využitie AI pre Sales

Praktické využitie umelej inteligencie v obchode. Prehľad nástrojov a tipy, ako využiť možnosti AI pri obchodnom procese.

17:30 - 18:00

Štefan Jacák

YNK media

EmAIl marketing

Ako vďaka AI posielať správny obsah správnemu príjemcovi v správnom čase? Ako ju využiť v e-mail marketingu pre B2C a B2B? Aké sú trendy? Dozviete sa.

18:00 - 18:30

Vojtěch Foukal

Visibility CZ

Jak AI zefektivňuje práci marketéra již dnes

Na chvíli nám AI spíše čas ubrala. Studovali jsme co umí, hráli si s ChatGPT a Midjourney. Ale jak vypadá praktické nasazení AI v denním chodu marketingového oddělení, či agentury? Praktické příklady místo teorie.

18:30 - 19:00

Snack Break

19:00 - 19:30

Patrik Serbin

Scena.ai

Ako využiť AI interaktívne video v marketingu

19:30 - 20:00

Viktor Zeman

Quality Unit

Praktické ukážky a skúsenosti s AI + dopad na SEO

Praktické ukážky ako tažké/ľahké je vytvárať zmysluplný obsah v praxi pomocou AI a ako spravujeme desattisíce stránok vo WordPresse.

20:00 - 20:30

Peter Strcula

Blue Max

Vzťah medzi človekom a umelou inteligenciou

Dozviete sa, čo ľuďom bráni v používaní umelej inteligencie a chatbotov. Budete vedieť vytvoriť AI, ktorú si ľudia zamilujú a prejdeme si aj konkrétny príklad z praxe.

20:30 - 23:00

Networking

Speakri

Chcete sa dozvedieť viac? Nechajte nám svoje kontaktné údaje a my vám pošleme všetky novinky o pripravovaných konferenciách.

Chcem všetky novinky

V prípade dodatočných otázok nám napíšte na info@b2bboost.sk

V prípade noviniek sledujte
Facebook a Instagram