Hore
Do Boost konferencie zostáva

O čom je konferencia

Ako umelú inteligenciu zamestnať vo svoj prospech

Téma umelej inteligencie hýbe svetom. Vďaka projektom ako Midjourney alebo ChatGPT si aj bežný človek môže kdekoľvek na svete vyskúšať, kam sme sa vo vývoji dostali. S tým sú samozrejme spojené aj mnohé obavy, ktoré boli doteraz len dobrou témou sci-fi kníh, filmov či hier. Marketéri sú však tá časť ľudstva, ktorá s príchodom AI zažívá príjemnú nervozitu v žalúdku, pretože vidí tie možnosti, ktoré sa nám otvárajú. Ako ich čo najlepšie využiť aj v našich podmienkach sa dozviete od našich rečníkov. 

Speakri

 • Tomáš
  Novák

  CMO | Marketing Miner & Keyword Monkey

  Tomáš je konzultant v oblasti SEO, ktorému sa venuje od roku 2012 a vedúci marketingu v SEO nástroji Marketing Miner

 • Frederik
  Ravas

  Co-Founder | Securion

  Som právnik a podnikateľ. Počas právnej praxe som začal podnikať a právo je mojou “srdcovkou". Fascinujú ma najmä témy “compliance”, data privacy, nové technológie a nástroje, ktoré pomáhajú firmám napredovať. V rámci našich spoločnosti securion., ktorá sa venuje compliance, GDPR, aj v rámci reklamnej agentúry UPVISION tieto témy spájame pri klientskej práci.

 • Peter
  Utekal

  Founder | FoxyApps

  V 16 rokoch som odišiel študovať do Anglicka. Počas tohto obdobia som začal pracovať pre svojho strýka na ironwifi.com, pretože som sa predtým učil programovať. V Anglicku som zostal a stále tu žijem v Brightone. Už nepracujem pre svojho strýka a venujem sa freelancu a vytváraniu menších projektov SaaS, pri ktorých využívam AI aj bez neho. Teraz sa snažím hľadať realne B2B use cases s použitím AI ale aj bez.

 • Tomáš
  Halász

  CEO | TrollWall

  Je cofounder slovenskej webovej aplikácie TrollWall, ktorá pomocou AI automaticky skrýva vulgárne a toxické komentáre na socialnych sieťach a zároveň slúži na komplexný community management. TrollWall už dnes chráni vyše 100 profilov na socialnych sieťach. Medzi klientov patria osobnosti, inštitúcie, média a mimovládne organizácie, ako napríklad prezident ČR Petr Pavel, Denník N či agentúra Seesame.

Program

17:00 - 17:30

Peter Utekal

FoxyApps

Generovanie leadov pomocou AI

17:30 - 18:00

Tomáš Halász

TrollWall

Praktické využitie AI pre community management

Ako AI odstraňuje komentáre hejterov, ochraňuje reputáciu klientom a Vám zefektívňuje community managment

18:00 - 18:30

Tomáš Novák

Marketing Miner

AI analýza kľúčových slov

Praktické využitie umelej inteligencie na analýzu kľúčových slov. Ukážky čo robiť a nerobiť v ChatGPT a predstavenie služby Keyword Monkey na vygenerovanie AI analýzy kľúčových slov.

18:30 - 19:00

Snack Break

19:00 - 19:30

Frederik Ravas

Securion

Právo a umelá inteligencia - na čo si dať pozor pri využívaní AI nástrojov?

Vývoj technológií a spoločnosti bežne predbieha právnu úpravu. Nie je tomu inak ani pri AI. Regulovať AI či neregulovať? Aký má využívanie AI nástrojov dopad na firmy?

19:30 - 20:00

Doplníme

Lístky

Early Bird

Normal

49 EUR

Predošlé eventy

Partneri konferencie

Visibility - logoAsociácia digitálnych marketingových agentúr - logo

Chcete sa dozvedieť viac? Nechajte nám svoje kontaktné údaje a my vám pošleme všetky novinky o pripravovaných konferenciách.

Chcem všetky novinky

V prípade dodatočných otázok nám napíšte na info@b2bboost.sk

V prípade noviniek sledujte
Facebook a Instagram